ERL05680R00GKEB500
MFR.Part #
ERL05680R00GKEB500
JLCPCB Part #
C3390925
Description
-65℃~+175℃ 125mW 680Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% Plugin,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors