ERL055M6000JNEK500
MFR.Part #
ERL055M6000JNEK500
JLCPCB Part #
C3426705
Description
-65℃~+175℃ 125mW 5.6MΩ Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors