ERL054K5300FKEB500
MFR.Part #
ERL054K5300FKEB500
JLCPCB Part #
C3413355
Description
-65℃~+175℃ 125mW 4.53kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors