ERL0547R500FKEA500
MFR.Part #
ERL0547R500FKEA500
JLCPCB Part #
C3411858
Description
-65℃~+175℃ 125mW 47.5Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors