RNC60H1802DSRE7
MFR.Part #
RNC60H1802DSRE7
JLCPCB Part #
C3424677
Description
-65℃~+175℃ 18kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors