ERL053M9000GNBF36
MFR.Part #
ERL053M9000GNBF36
JLCPCB Part #
C3566858
Description
-65℃~+175℃ 125mW 3.9MΩ Metal Film Resistor ±2% ±350ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors