TNPU0805226KAZEN00
MFR.Part #
TNPU0805226KAZEN00
JLCPCB Part #
C4259646
Description
-55℃~+125℃ 125mW 226kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS