ERL054M3000JNBF36
MFR.Part #
ERL054M3000JNBF36
JLCPCB Part #
C3480774
Description
-65℃~+175℃ 125mW 4.3MΩ Metal Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors