ERL05365R00FKEA500
MFR.Part #
ERL05365R00FKEA500
JLCPCB Part #
C3547615
Description
-65℃~+175℃ 125mW 365Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors