ERL0534K800FKEK500
MFR.Part #
ERL0534K800FKEK500
JLCPCB Part #
C3510472
Description
-65℃~+175℃ 125mW 34.8kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors