ERC55549R00DHEK500
MFR.Part #
ERC55549R00DHEK500
JLCPCB Part #
C3469490
Description
-65℃~+175℃ 125mW 549Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS