ERL05330K00GKEB500
MFR.Part #
ERL05330K00GKEB500
JLCPCB Part #
C3532327
Description
-65℃~+175℃ 125mW 330kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors