ERL0532R400FKEB500
MFR.Part #
ERL0532R400FKEB500
JLCPCB Part #
C3517777
Description
-65℃~+175℃ 125mW 32.4Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors