ERL05316R00FKEB500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ERL05316R00FKEB500
JLCPCB Part #
C3517030
Package
Plugin,D1.7xL3.8mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 316Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors