ERL05309K00FKEK500
MFR.Part #
ERL05309K00FKEK500
JLCPCB Part #
C3492742
Description
-65℃~+175℃ 125mW 309kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors