ERL0522K100FKEK500
MFR.Part #
ERL0522K100FKEK500
JLCPCB Part #
C3519598
Description
-65℃~+175℃ 125mW 22.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors