ERL0526K100FKEK500
MFR.Part #
ERL0526K100FKEK500
JLCPCB Part #
C3561974
Description
-65℃~+175℃ 125mW 26.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors