ERL051K2000GKEK500
MFR.Part #
ERL051K2000GKEK500
JLCPCB Part #
C3517715
Description
-65℃~+175℃ 1.2kΩ 125mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors