ERL051K6000GKEK500
MFR.Part #
ERL051K6000GKEK500
JLCPCB Part #
C7184640
Description
-65℃~+175℃ 1.6kΩ 125mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors