ERL05150K00GKEA500
MFR.Part #
ERL05150K00GKEA500
JLCPCB Part #
C3570096
Description
-65℃~+175℃ 125mW 150kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors