ERL05750K00GKEA500
MFR.Part #
ERL05750K00GKEA500
JLCPCB Part #
C3401773
Description
-65℃~+175℃ 125mW 750kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% Plugin,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors