ERL05143K00FKEB500
MFR.Part #
ERL05143K00FKEB500
JLCPCB Part #
C3416994
Description
-65℃~+175℃ 125mW 143kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors