ERL0511K800FKEB500
MFR.Part #
ERL0511K800FKEB500
JLCPCB Part #
C3558682
Description
-65℃~+175℃ 11.8kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors