Y162476R5000A9W
MFR.Part #
Y162476R5000A9W
JLCPCB Part #
C4251758
Description
-55℃~+150℃ 200mW 76.5Ω ±0.05% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS