ERL0511K000GKEB500
MFR.Part #
ERL0511K000GKEB500
JLCPCB Part #
C3490581
Description
-65℃~+175℃ 11kΩ 125mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors