Y4063154R000B0W
MFR.Part #
Y4063154R000B0W
JLCPCB Part #
C4188436
Description
-55℃~+225℃ 154Ω 500mW ±0.1% ±2.5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount