ERL0510R200FKEK500
MFR.Part #
ERL0510R200FKEK500
JLCPCB Part #
C3528603
Description
-65℃~+175℃ 10.2Ω 125mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors