ERL05100K00GKEB500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ERL05100K00GKEB500
JLCPCB Part #
C3363069
Package
Plugin,D1.7xL3.8mm
Description
-65℃~+175℃ 100kΩ 125mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors