ERC706K1900BHEK500
MFR.Part #
ERC706K1900BHEK500
JLCPCB Part #
C3512440
Description
-65℃~+175℃ 6.19kΩ 750mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS