ERC55768K00FHEA600
MFR.Part #
ERC55768K00FHEA600
JLCPCB Part #
C3503653
Package
Plugin,D2.5xL7.1mm
Description
-65℃~+175℃ 250mW 768kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors ROHS