ERC70392R00DHEK500
MFR.Part #
ERC70392R00DHEK500
JLCPCB Part #
C3431210
Description
-65℃~+175℃ 392Ω 750mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS