BZG03C27-M3-18
MFR.Part #
BZG03C27-M3-18
JLCPCB Part #
C6522449
Package
DO-214AC(SMA)
Description
1 Independent 1.25W 15Ω 1uA@20V 25.1V~28.9V 27V DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS