ERC7028K000FHEB500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ERC7028K000FHEB500
JLCPCB Part #
C3492703
Package
Plugin,D4.6xL14.3mm
Description
-65℃~+175℃ 28kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS