ERC702K8000FHEB500
MFR.Part #
ERC702K8000FHEB500
JLCPCB Part #
C3470758
Description
-65℃~+175℃ 2.8kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS