ERC7024K900BHEK500
MFR.Part #
ERC7024K900BHEK500
JLCPCB Part #
C3475297
Description
-65℃~+175℃ 24.9kΩ 750mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS