ERC701M0500FKEK500
MFR.Part #
ERC701M0500FKEK500
JLCPCB Part #
C3353049
Description
-65℃~+175℃ 1.05MΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS