ERC70137R00FHEB500
MFR.Part #
ERC70137R00FHEB500
JLCPCB Part #
C3513591
Description
-65℃~+175℃ 137Ω 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS