ERC7010K000FKEK500
MFR.Part #
ERC7010K000FKEK500
JLCPCB Part #
C3350638
Description
-65℃~+175℃ 10kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS