ERC659K7600BHEK500
MFR.Part #
ERC659K7600BHEK500
JLCPCB Part #
C3433926
Description
-65℃~+175℃ 500mW 9.76kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS