RER60F8250MC02
MFR.Part #
RER60F8250MC02
JLCPCB Part #
C1570313
Description
5W 825Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance