ERC5595R300BHEB500
MFR.Part #
ERC5595R300BHEB500
JLCPCB Part #
C3363538
Description
-65℃~+175℃ 125mW 95.3Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS