ERC6580K600BHEK500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ERC6580K600BHEK500
JLCPCB Part #
C3436527
Package
Plugin,D4.6xL14.3mm
Description
-65℃~+175℃ 500mW 80.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS