ERC65750R00FKEK500
MFR.Part #
ERC65750R00FKEK500
JLCPCB Part #
C6034534
Description
-65℃~+175℃ 500mW 750Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS