Y107350R0000T9L
MFR.Part #
Y107350R0000T9L
JLCPCB Part #
C1479515
Package
Plugin
Description
-50℃~+125℃ 250mW 50Ω ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS