ERC554K9900FKEB500
MFR.Part #
ERC554K9900FKEB500
JLCPCB Part #
C3518347
Description
-65℃~+175℃ 125mW 4.99kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS