ERC654K7500FKEK500
MFR.Part #
ERC654K7500FKEK500
JLCPCB Part #
C3560532
Description
-65℃~+175℃ 4.75kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS