RNC65H1003FRRE8
MFR.Part #
RNC65H1003FRRE8
JLCPCB Part #
C3474107
Description
-65℃~+175℃ 100kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors