ERC65392R00FKEK500
MFR.Part #
ERC65392R00FKEK500
JLCPCB Part #
C3392971
Description
-65℃~+175℃ 392Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS