ERC651M9100FEEB500
MFR.Part #
ERC651M9100FEEB500
JLCPCB Part #
C3365419
Description
-65℃~+175℃ 1.91MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS