ERC651K8700FHEB500
MFR.Part #
ERC651K8700FHEB500
JLCPCB Part #
C3472869
Description
-65℃~+175℃ 1.87kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS